Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego w Chełmnie realizuje projekt dofinansowany  z Funduszy Europejskich pt. "W zdrowym ciele zdrowy duch", na który otrzymaliśmy dofinansowanie z LGD Chełmno na kwotę 50 000,00 zł.

Celem projektu jest podniesienie poziomu świadomości emocjonalnej, poprzez udział w aktywnych formach spędzania wolnego czasu w Klubie Młodzieżowym w roku szkolnym 2021/2022. Proponujemy wam zajęcia sportowe, artystyczne, teatralne oraz promujące zdrowy styl życia. W naszym Klubie otrzymacie również wsparcie psychologiczno - pedagogiczne, rozwiniecie zdolności wolontariackie i nauczycie się reagować w sytuacjach zagrożenia.

Zainteresowane osoby zapraszamy do sekretariatu szkoły w celu uzyskania szczegółowych informacji i pobrania dokumentów niezbędnych do udziału w projekcie. Nabór trwa od 17 września do 27 września 2021.

Plakat projektu edukacyjnego W zdrowym ciele zdrowy duch