Komunikaty

**********************************************************************************************

Gabinet Pielęgniarki Szkolnej jest czynny w dniach:

Piątek 7.30 - 14.30

Procedury bezpieczeństwa w okresie zagrożenia koronawirusem i chorobą Covid – 19
znajdują sie w zakładce:

Profilaktyka, Covid - 19

Witajcie Drodzy Rodzice!
Pragniemy Państwa poinformować, że 25 sierpnia 2020 r. udostępnimy procedury związane z organizacją bezpiecznego pobytu Waszych dzieci w naszej placówce od 1 września 2020 r.
O wszystkich zmianach, planach będziecie mogli Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej oraz szkolnym facebooku. Pracujemy również nad zmianą organizacji pracy, aby zapewnić bezpieczne warunki pracy dla Waszych dzieci oraz nauczycieli. O wszelkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem Librusa, strony internetowej oraz facebooka. Pragnę Państwa również poinformować, że w tym roku nie będzie tradycyjnego rozpoczęcia roku szkolnego ze względu na zachowanie środków ostrożności.
1 września uczniowie będą pracować już zgodnie z planem lekcji. W sprawach, które budzą wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny.

Pozdrawiamy Państwa bardzo serdecznie i życzymy jeszcze dobrego, wakacyjnego wypoczynku.
Anna Kordowska

************************************************************************

zdalna

zdalne 2a

***************************************************************

czworka

e – dziennik – www.synergia.librus.pl

Zagubiony login i hasło do e-dziennika
można otrzymać w sekretariacie szkoły.