Dzieciaki do rakiet!!!

Nasi uczniowie chcą uczyć się gry w tenisa ziemnego.
Dlatego nagrali filmik i biorą udział w konkursie „Dzieciaki do rakiet”!

Wygrywając możemy otrzymać profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci,
a nauczyciele zostaną specjalnie przeszkoleni.

Od 19 listopada rozpocznie się głosowanie.
Liczymy na twoje wsparcie.

Oto link do głosowania na naszą szkołę:

***********************************************************
Zebrania z rodzicami:

klasy 0IV  klasy VVIII
6 listopada 2018 r.
9 stycznia 2019 r.

9 kwietnia 2019 r.
7 listopada 2018 r.
10 stycznia 2019 r.

10 kwietnia 2019 r.

***********************************************************

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego jakie otrzymaliśmy, Rada Rodziców wybrała ofertę AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. Oferta dostępna jest na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Dziecko). Każdy rodzic otrzyma na początku września ulotkę z najważniejszymi informacjami o tym ubezpieczeniu.

W tym roku szkolnym są dwie możliwości skorzystania z podanej oferty :

1. Rodzic lub opiekun prawny samodzielnie wybiera spośród 6 wariantów ubezpieczenie dla swojego dziecka, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, preferencjami i potrzebami korzystając z portalu: www.bezpieczny.pl

Otrzymaliśmy jako placówka specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż ubezpieczenie grupowe:

Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość - w ramach jednej polisy - ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

2. Dla Rodziców, którzy nie będą chcieli wybrać samodzielnie zorganizujemy w szkole zbiórkę pieniędzy na ubezpieczenie – Rada Rodziców wybrała z oferty AXA wariant I za 32 zł. W tej formie nie ma zniżki 10% za składkę.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania
z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego
Kodu Opiekuna 24146 , obie te opcje gwarantują uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z opiekunem szkoły :

Jacek Osmański, Tel : 602-578-712

czworka

*****************************************************************************************

e – dziennik – www.synergia.librus.pl
Zagubiony login i hasło do e-dziennika można otrzymać w szkole.
Wystarczy zgłosić się do sekretariatu lub do wychowawcy klasy.