Biblioteka dla rodziców

W bibliotece szkolnej rodzice uczniów naszej szkoły mogą wypożyczyć następujące pozycje książkowe:

1.Foster W. Cline – Jak nauczyć dzieci odpowiedzialności. Miłość i logika
2.Becky A.Bailey – Łatwo kochać, trudno dyscyplinować
3.Robert J. Mackenzie – Kiedy pozwolić? Kiedy zabronić? Jasne reguły pomagają wychowywać. Łagodnie, konsekwentnie, z szacunkiem.
4.Claire Grand-Autyzm i zespół Aspergera
5.Stephen James, David Thomas – Dzikie stwory. Sztuka wychowania chłopców. Praktyczny poradnik pozwalający zrozumieć serce, umysł i zachowanie chłopca w wieku od 2 do 22 lat.
6.Patricia O. Quinn, Judith M. Stern – Włączyć hamulce. Poradnik dla dzieci młodzieży z ADHD
7.Martin L. Kutcher – Naucz się żyć z ADHD. Poradnik dla rodziców i nauczycieli.
8.Artur Kołakowski, Agnieszka Pisula – Sposób na trudne dziecko. Przyjazna terapia behawioralna. Niezbędnik dla rodziców, nauczycieli i terapeutów.
9.David Pentecost – Wychować dziecko z ADD i ADHD. Praktyczne strategie opanowania trudnych zachowań dzieci z ADD i ADHD.
10.Wokół dysleksji. Co warto wiedzieć o dysleksji i nowoczesnych sposobach przeciwdziałania jej. Pod redakcją naukową Zofii Pomirskiej.
11.Natalia Minge, Krzysztof Minge- Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka?
12.Boris Brett – Bajki które leczą. (cz. 1 i 2).
13.Terapia rozwijająca i uspokajająca dla dzieci.
14.Katarzyna Mitros – Urodzony matematyk. Zabawy rozwijające zdolności umysłowe najmłodszych.
15.Małgorzata Małyska – Twoje dziecko mistrzem w czytaniu, ćwiczenia i zabawy.
16.Janina Mickiewicz – Ćwiczenia ułatwiające naukę czytania i pisania, dla uczniów klas młodszych.
17.Szkoła bez lęku. Profesjonalne, sprawdzone i pełne optymizmu wsparcie w trudach wychowania.